HİZMETLERİMİZ

Kaporta

Hasarlanan aracın boyama faaliyetine başlamadan önce çeşitli teknikleri kullanarak yapılan onarım işlemlerinin tümüne verilen uygulama adıdır. İçerisinde kendine has bir çok onarım tekniği barındırmaktadır.

Boya

Araç üzerinde zamanla meydana gelen deformasyonların veya çarpışmalar sonucu aracın boyasında olusan hasarların özel teknikler kullanılarak giderilmesine işlemlerinin tümüne denir. 

Mini Onarım

Küçük ölçekli hasarlarınızın kasko sigortası kapsamında onarılması işlemlerine mini onarım denir. Sigorta şirketlerinin müşterilerine vermiş olduğu bir hizmettir. Mini onarım  sigorta şirketlerince verilen hasarsızlık indirimini etkilemez.

Tampon Tamiri

Araçlarınızın tamponlarında meydana gelen hasarların özel onarım teknikleri ve kendine has yapıştırıcılar kullanarak yapılan tamirat işlemlerine denir.

Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın dış kısmında meydana gelen hasarların boya işlemine tabi tutulmadan onarılması işlemlerinin tümüne denir. Kendi içinde birçok tekniği mevcuttur. Özellikle dolu hasarlarının onarımında daha çok öne çıkmaktadır.

Boya Koruma Çözümleri

Aracınızın boyasında dış etmenlerden dolayı  meydana gelebilecek deformasyonları engellemeye yönelik önleyici teknikler bütünüdür. Düzenli olarak yapıldığında aracınızın boyasını uzun yıllar koruduğu tespit edilmiştir.